Ako si vyrobiť zošit s vlastným dizajnom. Vyrob si sám

Škola volá a začína problém s obalmi na zošity? Pritom výroba vlastného obalu je jednoduchá a popýšiť sa vlastným dizajnom poteší. Lepšie je všetko rovno vidieť a počuť, ako o tom len čítať, preto tu máme rovno videonávod krok za krokom ako na to, sledujte pozorne.

Ako si vyrobiť zošit s vlastným dizajnom. Vyrob si sám
Ako si vyrobiť zošit s vlastným dizajnom. Vyrob si sám (Foto: zdroj youtube)

Návod je pomerne jednoduchý, stačí sa ho držať krok za krokom. Zo zošita odstránime zbytočné časti. Na kúsok tvrdšieho papiera si narysujeme a vystrihneme trojuholník, trojuholník bude našim vzorom. Nalistujeme si časopis, nájdeme obrázky, ktoré sa nám páčia a tieto obrázky vystrihneme do tvaru trojuholníka, na pomoc si vezmeme nami pripravený trojuholník. Vystrihneme toľko trojuholníčkov koľko bude potrebné na obal zošita.

Budeme potrebovať: zošit, časopis, pravítko, orezávač, štetec, pero, tekuté lepidlo,

VIDEONÁVOD: Ako si vyrobiť zošiť s vlastným dizajnom

Ak máte farebné výstrižky hotové, môžete pokračovať. Tieto farebné výstrižky nalepujeme na obal zošita, nepotrebné zvyšky trojuholníčkov obstriháme podľa obalu zošita a chýbajúce časti dolepíme. Povrch takto pripraveného obalu potrieme lepidlom, aby nám vydržal čo najdlhšie. Druhú stranu obalu môžeme ozdobiť akrylovými farbami, ktoré nanášame hubkou, vytvoríme krásny „galaxy“ efekt. Zaujímavý obal je hotový.