Máte doma tlačiareň? Tak potom viete, ako spojiť kvalitu s optimálnou cenou tonerov

Bez tlačiarne si v živote asi svoju existenciu predstaviť viete, ale ani s ňou sa nebudete rozhodne nudiť. V prípade potreby si pokojne vytlačíte všetky dôležité dokumenty, a ak vás pochytí nostalgia, k dispozícií je dostupná aj tlač fotografií. Aby to ale všetko mohlo fungovať bez najmenších problémov a prerušenia, mali by ste si vedieť zaobstarať kvalitné a lacné tonery. My vám v tom môžeme byť nápomocní.

Máte doma tlačiareň? Tak potom viete, ako spojiť kvalitu s optimálnou cenou tonerov
Máte doma tlačiareň? Tak potom viete, ako spojiť kvalitu s optimálnou cenou tonerov (Foto: tonerpartner.sk)

Výber závisí od tlačiarne

Od jej značky a typu plnenia. Najčastejšie používané sú samozrejme dva základné druhy, atramentová lacnejšia a laserová, možno pre niekoho finančne náročnejšia, ale v konečnom výsledku sa oplatí oveľa viac.

No a podľa druhu konkrétnej tlačiarne si potom vyberáte buď špeciálne náplne alebo tonery. Všímajte si značku tlačiarne, ktorá má väčšinou aj svoje konkrétne číslo. Napríklad do tlačiarne značky Hawlett Packard si nestačí pýtať toner len podľa tohto označenia, mali by ste si vybrať toner Q2612A alebo iný, ktorý do tejto kategórie spadá. Väčšinou sú to XL náplne s kvalitným práškom – tonerom, ktorý vám vydrží naozaj dlho.

Tonery, s ktorými ušetríte až 77 %

Ideálne sú na všetky typy dokumentov, tlačené obrázky pre deti, listy, žiadosti a faktúry. Všetko samozrejme v tej najlepšej kvalite a použiteľné v akomkoľvek prípade. Originálne tonery CE285A sa vám osvedčia vo firme a pri tlačení veľkého množstva dokumentov v jednom momente.

Ak si však vyberiete podľa našich rád, pri tlači s alternatívnym a rovnako kvalitným produktom ušetríte až 77 %, čo je naozaj dosť. Uľahčite si svoj život ako sa len dá, napríklad aj s tonermi od dobrého tonerpartnera.

Text:PR