Objavte čaro flip case puzdra

Dnes už bez obalu na mobil stretnete len tých najodvážnejších, resp. tých, čo nemajú problém kupovať nový telefón každú chvíľu. Keď zvažujete, ktorý ochranný prostriedok na mobil zvoliť, určite neprehliadnite štýlové flip case puzdrá.

Objavte čaro flip case puzdra
Objavte čaro flip case puzdra (Foto: PR)

Puzdro na mobil chráni mobil spredu aj zozadu

Knižkové puzdro na mobil, zatváracie puzdro, nazvite si to, ako sa vám páči. Oficiálne sa však tieto obaly v koženom vzhľade volajú flip case puzdrá a milujú ich všetci zástancovia elegancie.

To však neznamená, že medzi puzdrami neobjavíte nejaké svieže či vtipné varianty, ktoré odzrkadlia váš životný štýl či veselú povahu. Všetko závisí od toho, pre akú farbu puzdra sa rozhodnete a či bude obsahovať aj potlač. Obrázky či nápisy sa skutočne môžu podieľať na tom, aby ste si pomocou flip case puzdra vybudovali vo svojej partii svojský štýl.

Knižkové puzdro zvládne na mobil aplikovať už aj malé dieťa. Obsahuje plastovú vaničku, do ktorej telefón stačí zacvaknúť, a už sa odtiaľ ani nepohne. Zvyšok obalu tvorí spredu aj zozadu na dotyk príjemná syntetická koža. Hladká či štruktúrovaná, oba druhy v prípade znečistenia ľahko vyčistíte.

Flip case puzdro sa vám za túto starostlivosť odvďačí nonstop ochranou vášho zariadenia. Neohrozí ho prach, škrabance ani pády.

Objavte čaro flip case puzdra
Objavte čaro flip case puzdra (Foto: PR)

Ako sa žije s flip case puzdrom

Zvoní vám telefón? Ak vaše puzdro na mobil neobsahuje priehľadné okienko, to, kto vám volá, zistíte, až keď puzdro otvoríte. Dokonca si mobil môžete nastaviť aj tak, aby ste pri otvorení flip case puzdra hovor automaticky prijali a jeho zatvorením ukončili.

Kto však chce svoje zariadenie chrániť aj počas telefonovania (keby mu náhodou vypadlo z ruky), vyberie si také knižkové puzdro na mobil, s ktorým sa dá hovor prijať aj bez toho, aby sa muselo otvoriť. Po stiahnutí potrebnej aplikácie sa na flip case puzdre totiž objaví obrazovka vášho mobilu a tlačidlami puzdra hovory prijímate a ukončujete.

Väčšina zatváracích puzdier obsahuje aj praktické priečinky na platobné či iné karty, ktoré sa dajú, samozrejme, využiť aj na odkladanie vizitiek. Netreba sa obávať toho, že by sa vám puzdro hocikedy otvorilo a váš mobil nechalo napospas osudu. Pokope drží vďaka magnetickému, uzatváraniu, sú však aj varianty bez magnetiek, keď sa predná strana iba priklopí.

Poteší tiež, že keď si vyberiete puzdro na mobil na mieru, všetky výrezy budú presne na mieste, kde ich potrebujete, či už pri používaní slúchadiel, nabíjačky, alebo pri fotografovaní.

Text:PR