Pohodlné a lacné cestovanie do Viedne

Cestovanie po svete sa stalo bežnou súčasťou nášho života. Kratšie vzdialenosti vieme absolvovať vlastným autom alebo hromadnou dopravou. Najčastejšie je to do niekoľkých sto kilometrov autobusom alebo vlakom. Ak sa ale jedná o vzdialenejšie destinácie, tak najčastejšie už dnes lietame. Okrem bratislavského a košického letiska je asi najčastejšie využívaným letiskom Viedenské letisko na Schwechate.

Pohodlné a lacné cestovanie do Viedne
Pohodlné a lacné cestovanie do Viedne (Foto: taxi-na-schwechat.eu)

Dnes by sme chceli predstaviť jednu zaujímavú možnosť ako sa dostať práve na toto letisko pri Viedni. Tou možnosťou je taxi na Schwechat. Jedná sa o rýchle, bezpečné a overené riešenie kde najčastejšie je trasa využívaná z Bratislavy do Schwechatu, prípadne do Viedne. Výhodou je dvadsať štyri hodinová dostupnosť čo oceníte hlavne v nočných hodinách keď niekedy prakticky neexistuje alternatívna doprava. Ceny sa pohybujú okolo päťdesiat Euro čo môže byť aj nižšia cena ako zaplatíte za parkovanie na parkovisku pri dlhších zahraničných cestách. Objednávajte na webe www.taxi-na-schwechat.eu

Takýto druh cestovania môžu oceniť aj väčšie skupiny. Ak sa napríklad zložia viacerý študenti tak cena za takýto odvoz je už naozaj veľmi výhodná. V takomto prípade môžete využiť aj cesty na väčšie vzdialenosti. Výnimkou nie sú ani cesty do Žiliny, Banskej Bystrice alebo Košíc. Klienti potom priamo objednávajú aj ubytovanie. V Banskej Bystrici sa jedná napríklad o overený penzión Olympia.

Text:PR