4 rady študentom, ako ušetriť pri nákupe cez internet

Ak nakupujete cez internet, tak určite chcete aj ušetriť. Toto platí nielen pre študentov. Nie len zriedkavo nájdeme krásne kúsky oblečenia, kníh, elektroniky, hier, ktoré by sme si kúpili, avšak ich cena nás často odrádza. Jednoducho je to pre nás pridrahé alebo nám to za tú cenu jednoducho nestojí. Prečítajte si nasledujúce tipy a pri ďalšom nákupe ušetrite.

4 rady študentom, ako ušetriť pri nákupe cez internet
4 rady študentom, ako ušetriť pri nákupe cez internet
hráčov. Skúste ďalší nákup hier nechať práve na veľké výpredaje ich distribútorov.

2. Zľavové kupóny

Tento tip môžete uplatniť pri každom nákupe! Môžete ich nájsť priamo na stránke KuponyZdarma.sk, kde tieto kupóny pre vás združujú „pod jednou strechou“. Stačí si na stránke vyhľadať svoj obľúbený obchod a môžete nakupovať jedna radosť. Nemusíte hľadať konkrétny obchod, môžete si zobraziť všetky kupóny na zľavy na KuponyZdarma.sk a tak nájsť tie, ktoré využijete pri ďalších nákupoch. Pre získanie zľavy stačí zobraziť kód, tento zľavový kód si skopírovať a následne uplatniť pri nákupe. Najlepšie je, že tieto zľavy často platia na celý nákup, aj na už inak zľavnené a akciové položky. Kupóny môžete uplatňovať aj opakovane na ďalších nákupoch, platí pravidlo, že uplatniť môžete jednu zľavu na jeden nákup v obchode.

3. ISIC zľavy

Táto možnosť je práve pre nás študentov – pre držiteľov karty ISIC. Tá vám môže taktiež ušetriť ďalšie peniaze. Avšak často platí to, že uplatniť môžete jednu zľavu na jeden nákup v obchode. Tu sa tak nezabudnite najprv pozrieť, či nie je výhodnejšie uplatniť zľavový kód, kupón alebo inú zľavu zo stránky KuponyZdarma.sk, kde ich združujú stovky do obľúbených obchodov. Často nie je jedna zľava rovnako výhodná ako druhá, preto treba porovnávať.

4 rady študentom, ako ušetriť pri nákupe cez internet

4. Trpezlivosť

Keď máte štipku trpezlivosti môžete si a zľavy aj počkať, ak sa nejedná o nejaký výnimočný produkt. Do tej doby však produkt sledujte a na niektorých e-shopoch je možnosť upozornenia e-mailom keď bude produkt v zľave. Napríklad známe sú obdobia po Vianociach, po lete – vtedy sa dajú kúpiť veci v najväčších zľavách v rôznych sezónnych výpredajoch. V zime a po lete najvýhodnejšie kúpite oblečenie, zase po Vianociach skôr elektroniku, kozmetiku a hračky. V týchto obdobiach sledujte e-shopy viac ako inokedy a určite nájdete skvelé kúsky v zľave.

Nakupujte však opatrne, výstrahy internetu sa v dnešnej dobe vzťahujú na každého používateľa, preto treba byť mimoriadne opatrným pri nákupe. Keďže však nakupujete len na osvedčených a overených stránkach, obávať sa nie je čoho. Na záver nezabúdajte na už spomenuté kupóny na zľavy na KuponyZdarma.sk, ktoré vám ušetria pri nákupe aj desiatky eur a to v najrôznejčích obchodov a na rôzny sortiment. Obľúbené sú zľavové kódy Hej.sk, Notino, inSPORTline, TPD, Pilulka a veľa ďalších. Tak hurá do nakupovania!

Foto: ilustračné