25 najvtipnejších ospravedlneniek, na ktoré radšej zabudnite

Možno aj aj vy sem tam potrebujete ospravedlniť, veď vieme ako to je, čo si budeme hovoriť. Tentokrát však nemáme žiadne tipy alebo inšpiráciu, práve naopak. Vo videu nižšie je 25 najvtipnejších ospravedlneniek, ktoré rozhodne neodporúčame použiť ako ospravedlnenie a radšej na nich čo najskôr zabudnite.

25 najvtipnejších ospravedlneniek, na ktoré radšej zabudnite
25 najvtipnejších ospravedlneniek, na ktoré radšej zabudnite

Možno len sa vám nechcelo stávať, zmeškali ste autobus alebo máte iný dôvod, prečo ste meškali alebo chýbali. Ak sa to stáva aj vám, tak tu máme video s výberom 25 najvtipnejších ospravedlneniek, ktoré rozhodne neodporúčame použiť. Berte to skôr ako varovanie na ospravedlnenia, ktoré nefungujú alebo sú dobré, len ak chcete rozosmiať svojho učiteľa alebo profesora. V každom prípade, radšej si prečítajte o tom, ako sa učiť rýchlejšie a pamätať si viac, čo sme písali už minule.

VIDEO: 25 najvtipnejších ospravedlneniek, na ktoré radšej zabudnite

Niektoré sú staré známe, iné ste možno ešte nepočuli, v každom prípade ich rozhodne neodporúčame použiť ako ospravedlnenie a radšej na nich čo najskôr zabudnite. Jedine ak by ste chceli dobre pobaviť svojho profesora alebo učiteľa.

Foto: zdroj YouTube