Trendy mikiny – ktoré značky sú dnes IN?

Mikiny sa tešia veľkej obľube nielen u násťročných, ale svoje miesto si našli v šatníkoch takmer všetkých vekových kategórií. A keďže svet módy je prchavý a rýchlo sa meniaci, povieme vám, aké značky mikín sú práve moderné.

Mikiny pre všetkých a na každú príležitosť

Mikina patrí k tým novodobejším kúskom vrchného oblečenia. V 30. rokoch minulého storočia bola navrhnutá ako pracovný odev pre zamestnancov istého amerického mraziarenského podniku. Vďaka svojej praktickosti a pohodliu pri nosení sa čoskoro dostala z tovární medzi športovcov a následne aj široké spektrum mladých ľudí. Dnes si už bez tohto odevu len ťažko dokážeme predstaviť naše voľnočasové či športové aktivity. Najprestížnejšie svetové brandy sa predháňajú v použitých materiáloch či dizajne svojich produktov, a tak ponúkajú zákazníkovi veľa možností výberu. Od detských mikín, cez dámske či pánske, so zapínaním na zips, sťahované šnúrkou či len so stojačikom cez hlavu a mnoho ďalších variantov dáva tomuto všestrannému kúsku oblečenia povestný šmrnc. Mikina je vhodná na tréningy, turistiku či prechádzky v prírode, ale tiež ako prvá pomoc počas chladnejších večerov. V skratke by sa dalo povedať, že kto miluje tento pohodlný a komfortný štýl obliekania, príležitosť si určite nájde.

Trendy mikiny – ktoré značky sú dnes IN?
Trendy mikiny – ktoré značky sú dnes IN? (zdroj: komerčný článok)

Quiksilver mikiny alebo mikiny Nike?

Je len málo zvučných módnych brandov, ktoré do svojho portfólia mikinu nezaradili. No tie, ktoré stavili práve na komfortnosť tohto druhu oblečenia, teraz viditeľne hýbu svetom módnych trendov. A ktoré sú to? Medzi elitu špecialistov na rôzne štýly mikín patria brandy, akými sú Supreme, Under Armour, Nike, Vans či veľmi obľúbená značka Quiksilver. Každá z nich má svoj štýl, svoju paletu farieb alebo obľúbenú kategóriu či unikátne spracovanie detailov. Pôvodom austrálska značka Quiksilver je zameraná na výrobu oblečenia pre surfing, snowboard, windsurfing – jednoducho pre všetkých priaznivcov dosiek. Ich mikiny sú typické vysokou kvalitou, funkčnosťou a zaujímavými strihmi. Logo značky tvorí vlna so zasneženou horou. Okrem svojich výrobkov predáva Quiksilver tiež výrobky značky Roxy, ktorá sa špecializuje na športové oblečenie žien a mladých dievčat. Mikiny z dielne Roxy sú praktické, funkčné a pohodlné, no zároveň nestrácajú nič zo svojej ženskosti a elegancie.
Ak teda plánujte zaradiť do svojho šatníka ďalší nový kúsok, a zároveň nechcete v ničom zaostať za aktuálnymi módnymi trendmi, vedzte, že mikina Quiksilver, Nike, Roxy či Vans bude pre vás určite zásahom do čierneho.

Trendy mikiny – ktoré značky sú dnes IN?
(zdroj: komerčný článok)

Komerčný článok